O lidech - Aktuální sestava

Radovan Hulla
Hráč na kytaru, neoblomný hledač svého nového vlastního stylu hry. Už jako mladý prošel několika skupinami a poté se dostává do hudební formace muzikantů jménem Auris, hrající folk, kteří do svých vlastních skladeb vkládali prvky nejen bluesové, ale i vážné hudby, za velice nápaditých doprovodů a harmonií. Jeho oblíbený, jediný uznávaný vzor a interpret je sám Radovan:)


Antonín Janák
S muzikou začal již v útlém věku, na školní lavici, kdy šikanoval své okolí neustálým vyťukáváním různých rytmů a zkoumáním zvuků. Ve školním věku na něm byla zaznamenána snaha o převýchovu v podobě několikaleté hry na piano. Bez výsledku! V roce 1999 se poprvé setkává s irským svislým bubnem (Bodhrán) a následně odlétá do Irska, aby se zde lépe seznámil se způsobem hry na tento nástroj. Na bodhrán hraje převážně "top end" stylem, který dává maximální melodický rozsah nástroje. Ve skupině Shannon hraje v roce 2002 a po pauze opět od roku 2005.

Pavel Švestka
Hráč na housle, absolvent pražské Konzervatoře Jaroslava Ježka a to hned dvakrát, neboť po absolvování studia houslí to zvládl ještě jednou, ale tentokrát se zpěvem. Pavel je profesionální muzikant s širokým hudebním záběrem - české a irské lidovky, country, jazzová hudba 30.let, opera... Se skupinou Shannon začal spolupracovat v létě roku 2003, irská hudba mu nakonec učarovala tak, že v kapele zůstal.


Helena MirovskáJiří Mašek
Na baskytaru začal ve svých šestnácti letech v pražské folkrockové formaci Mahagon. Poté prošel více, než dvaceti folkovými, countryovými, rockovými i popovými seskupeními, ve kterých doprovázel zpěváky Františka Nedvěda, Tomáše Linku, Evu Pilarovou, Michala Hudčeka či Míšu Noskovou. V letech 1997 až 2000 se potkává v kapele i s Pavlem a Radovanem, který mu v prosinci 2011 nabízí angažmá v Shannonu. Vedle skupiny Shannon Jirka doprovází na live vystoupeních zpěvačku Báru Basikovou a dále mimo jiné vystupuje se skupinami Flám a Olympic revival.

Optimalizováno pro MIE6 1280px*1024px
Designed by M.Zienert