Dokumenty pro pořadatele:

Pro zvukaře - stage plan.pdf

Koncertní - play list.doc

Shannon - LOGO Skupiny.gif

Shannon - Promo Fotografie.jpg

Plakát k tisku

Objednávka nebo Kontakt

Shannon ozvučení akce!
Tisková zpráva

Skupina Shannon - Irish Music hraje irskou hudbu přesně takovou, jakou nabízí "Smaragdový ostrov", což si kapela ověřila na své společné cestě po Irsku v roce 2008, kde si zahrála s nejedním irským muzikantem a procestovala ostrov doslova křížem krážem, od Dublinu po Galway. Skupina vystupuje nejen u nás, ale také v zahraničí, např. Rakousko, Maďarsko, Slovensko. Asi největším úspěchem bylo společné vystoupení s irskou legendou Altan v pražské T-Mobile Aréně v roce 2007. Hudbu v podání skupiny Shannon jste mohli slyšet např .i v divadelní hře Hrdina Západu, kterou uvádělo divadlo Činoherní Klub v Praze v padesáti reprízách. Skupina natočila tři řadová alba - Poor but Happy /2002/, Sláinte! /2006/ a Lounge... /2011/. Shannon hraje irskou hudbu svým strhujícím způsobem za respektování všech ornamentů a ozdob melodie. V jeho nástrojovém obsazení najdete housle, irský box (akordeon), kytaru v tradičním ladění, bodhrán, celé doplněno bezpražcovou baskytarou. Kromě svižných tanečních setů - reelů, jigů a polek, zazní i písně v angličtině. Shannon - Irish music, to je prostě Irsko jak má bejt.

Naše nabídka pro pořadatele festivalů či společenských akcí

Vážení přátelé,

jsme skupina Shannon - Irish Music, hrající irskou tradiční hudbu. Dovolujeme si Vám nabídnout vystoupení naší skupiny.

- Vystoupení s programem o délce 30 - 120minut /dle dohody/

- Možnost vlastního ozvučení (p.a. system 2x500W)

- Součástí vystoupení je představení některých tradičních irských hudebních nástrojů, které nejsou zcela známé v našich zeměpisných šířkách

- Některé zajímavosti nejen z hudební, ale i taneční kultury Irska

- Irský tanec - skupina spolupracuje s nejlepšími tanečními soubory v ČR, které se zabývají irským tancem - mimo jiné uvidíte i velmi oblíbený irský step.

- V programu s taneční skupinou vzniká společně "hudebně - taneční minishow" a tím se zde nabízí i možnost skupinové výuky irských tanců na Vaší párty, kdy naučíme jednouduché tance:-) Vždy je to veliká zábava pro všechny účastníky...

Na Vaše přání Vám rádi pošleme k posouzení naši prezentaci, včetně hudebních ukázek, kde najdete další informace o nás či informace o tanečních skupinách se kterými spolupracujeme.

Ceník vystoupení zde neuvádíme, neboť vše záleží na dohodě, Vašich konkrétních požadavcích a představách o připravovaném programu.


Optimalizováno pro MIE6 1280px*1024px
Designed by M.Zienert